KurumsalJava.com Otuzbininci İndirime (Download) Koşuyor

Eki 7th, 2009 | Yazar: Özcan Acar | Kategori: Haberler

Hizmet vermeye başladığı günden beri yazılım sektöründe Java teknolojileri ile çalışanların yoğun ilgisini çeken KurumsalJava.com’un bünyesinde barındırdığı ve KurumsalJava.com yazarları tarafından kaleme alınan makalelerin indirilme (download) adedi 30.000 e yaklaştı.

Otuza yakın makale tasarım şablonları, extreme programming, yazılım mimarisi, performans, yazılım testleri, open source, ve mimari başlıkları altında okuyuculara sunulmaktadır. KurumsalJava.com sunduğu yüzlerce sayfalık Java kaynak makaleler ile Türkiye’nin öncü Java eğitim ve tecrübe paylaşım platformu haline gelmiştir.

PDF formatında olan makalelere Makaleler bölümünden ulaşabilirsiniz.


EOF (End of Fun)
Özcan AcarHaberler kategorisinden son yazılar

Share Button

Özcan Acar

Bilgisayar mühendisi olan Özcan Acar 1997 yılından beri programcı olarak çalışıyor.

KurumsalJava.com, SmartHomeProgrammer.com ve Mikrodevre.com adresleri altında blog yazıyor. Kurduğu BTSoru.com'da ona yazılımla ile ilgili sorularınızı yöneltebilirsiniz. Pratik Programcı Yayınları bünyesinde Pratik Spring, Pratik Agile, Pratik Git ve Design Patterns ismini taşıyan kitapları bulunmaktadır. 21.12.2009 tarihinde Java Champion olarak seçildi.
 • Share/Bookmark
5 yorum | 4.601 kez okundu |

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 değerlendirme, ortalama: 5, toplam oy 5)
Loading ... Loading ...
Tags:

5 YORUM “KurumsalJava.com Otuzbininci İndirime (Download) Koşuyor”

 1. Şaban Ulutaş diyor ki:

  özcan hocam yaptığınız iş takdire şayan. elleriniz dert görmesin…

 2. acar diyor ki:

  Tesekkür ederim Saban hocam, etrafimiza biraz faydamiz oluyorsa ne mutlu bize :)

 3. ahmet diyor ki:

  hocam keşke bunları bir paket halinde de sunsanız. rarlı bir şekilde hepsini indirip istediklerimizi seçsek içinden. tek tek indirmek zaman alıyor. hem diğer türlü updated haline ulaşılmış olur hem de forumlarda notlarınızın yayılması için de büyük bir imkan olur bence.

 4. acar diyor ki:

  Güzel fikir hocam, lakin paket olarak sunarsam hangi makalenin kac sefer download edildigini anlamak imkansiz hale gelecek…..

 5. metin diyor ki:

  neredeyse hepsini indirdim ve okudum ama pdf dosyalarının içine tarih bilgisi de düşülürse iyi olur. Mesela dosyada diyor ki bugünlerde şu yeni teknoloji çıktı. ben sanıyorum bugünlerde yani 2010 da. Ama dosya içeriği 2004 te oluşturulduysa ve o teknoloji şu anda öldüyse.

  Anlatım çok güzel. TDD yi bunlarla kavradım. Yağ çekmek için değil ellerinizden ayaklarınızdan öpüyorum tam bir bilgi kaynağını milletin istifadesine sunmuşsunuz. İşte gerçek vatanseverlik.

BU YAZI İÇİN BİR YORUM YAPABİLİRSİNİZ.